Fiat-Jeep-Alfa.pl

Dodaj stronę do ekranu głównego swojego telefonu!
Uzyskaj szybki dostęp zamawiania części online!

Zainstaluj

Fiat Bravo / Brava

Fantastyczny model klasy kompaktowej produkowany był w latach 1995-2001 przez włoski koncern i zajął na rynku miejsce Fiata Tipo. Samochód zaprezentowany został w dwóch odsłonach: 5-drzwiowy liftback pod nazwą Fiat Brava oraz 3-drzwiowy hatchback jako Fiat Bravo. Obie wersje różnią się jedynie nieznacznie nachyleniem szyby oraz nawisem nadwozia nad tylnym kołem. O ile wersja Brava przestała być produkowana całkowicie w 2001 roku, o tyle Bravo powróciło jako druga generacja w latach 2007-2014. Pierwsza generacja świetnego modelu została zastąpiona przez Fiata Stilo.

To znakomite auto Fiat Bravo/Brava zdobyło tytuł "Samochodu Roku" w 1996, pokonując takie gwiazdy jak Audi A4 i Peugeot 406.

Czytaj dalej

Gwarancja oryginalnościGwarancja oryginalności
Możliwość zwrotu do 14 dniMożliwość zwrotu do 14 dni
Fachowe doradztwoFachowe doradztwo

Charakterystyka posiadaczy Fiata Bravo/Brava

Fiat dedykował swój nowy model klientom, którzy nade wszystko cenili wysoki komfort jazdy. Wersja Bravo skierowana była do osób młodych, które potrafiły docenić korzyści płynące z posiadania sportowego auta. Brava natomiast nosiła wszelkie znamiona auta przeznaczonego dla rodziny, co przyniosło jej dużą popularność. Unikatowy wygląd nadwozi oraz piękne wnętrze i wyposażenie stanowiły podstawę sukcesu nowego modelu Fiata. Trudno było przejść obok niego obojętnie. Dodatkowo kompletność wyposażenia w obu odsłonach była także ogromnym atutem. Samochód w obu wersjach produkowany był jako model klasy niższej średniej z przeznaczeniem na masową sprzedaż w rozsądnej cenie. Do dnia dzisiejszego na ulicach spotkać można wiele modeli Fiat Bravo i Fiat Brava.

Typowe awarie i usterki Fiata Bravo/Brava

Do najczęstszych usterek Fiata Bravo/Brava należą:

  • elementy zawieszenia, jak łączniki stabilizatorów, amortyzatory, resory, czy wahacze,
  • wycieki płynów,
  • niedziałający alternator,
  • niesprawny rozrusznik,
  • kłopoty z elektryką,
  • problemy z lakierem,
  • kłopoty z plastikami we wnętrzu

Z tymi problemami zmagają się posiadacze tego włoskiego kompaktu. Ważne jest, aby poddawać auto częstej kontroli. Jeżeli już którakolwiek z usterek zostanie wykryta, należy ją oczywiście naprawić. Fiat Brava i Fiat Bravo to modele niezwykle popularne, co powoduje również dużą dostępność na rynku ich części zamiennych. Nasz sklep oferuje oryginalne części w bardzo przystępnych cenach. Wszystko po to, aby Twój Fiat Brava/Bravo stanął szybko na "nogi". Szukasz auto części? Sprawdź u nas!

Pomyśl o swoim Fiacie Bravo/Brava już dziś!

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą części zamiennych, a nasze produkty pochodzą bezpośrednio od producenta Fiat Auto Poland. W ofercie naszego sklepu znaleźć można oryginalne części zamienne do Fiata Brava i Fiata Bravo. Nasz asortyment zawiera wysokiej jakości elementy silnika, części blacharskie oraz wyposażenie. Jeżeli mają Państwo problem z napędem, układem elektrycznym, chłodniczym, bądź hamulcowym to na stronach naszego sklepu znajdą Państwo wszystkie niezbędne części zamienne, jak klocki, tarcze, termostat, czy alternator. Nasz zespół profesjonalistów doradzi w wyborze odpowiednich filtrów oraz materiałów eksploatacyjnych. Oferowane przez nas kołpaki są perfekcyjnie dopasowane do koła oraz posiadają mocne zaczepy i obrandowanie. Posiadamy w sprzedaży najważniejsze elementy zawieszenia – tłumiące, resorujące oraz prowadzące, jak wahacze, specjalistyczne śruby, czy amortyzatory. Nasz sklep oferuje wysoką jakość części zamiennych do Fiata Bravo i Fiata Brava, profesjonalne doradztwo oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zakupu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl